Do akce "Klobouk pomáhá" zbývá:

00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds
image

Klobouk pomáhá 
Hrad Košumberk - 9
. 9. 2023

Proč zrovna "KLOBOUK POMÁHÁ"?
Tato akce směřuje k podpoře instituce ENERGEIA o. p. s - Dětská paliativní péče Heřmanův Městec. V celém světe se v říjnu koná Světový den hospicové a paliativní péče a symbolem tohoto dne je právě klobouk. Klobouky budou nedílnou součástí naší zářijové akce. Tentokrát budeme tedy o krok před celým světem. Poslední věta je samozřejmě míněna v žertu, protože u nás není nikdy podstatné, kdo je o krok napřed, nebo o krok pozadu. 
Cílem akce je podpora výše zmíněné instituce. Je to skupina velmi milých a empatických lidí, kteří pomáhají rodinám v nejtěžších chvílích, jaké si jen lze představit. 

Lidé se nás často ptají, co že to ta paliativní péče vlastně je?
Paliativní péče je komplexní, aktivní a na kvalitu života orientovaná péče poskytovaná dítěti, které trpí nevyléčitelnou chorobou v pokročilém nebo terminálním stadiu. Cílem paliativní péče je zmírnit bolest a další tělesná i duševní strádání a udržet co nejvyšší kvalitu života, ať už k terminální fázi vedlo kterékoli onemocnění. Společnost energeia o. p. s. Heřmanův Městec v těchto těžkých chvílích pomáhá. Pomoc rodinám s nevyléčitelně nemocnými dětmi vyžaduje hodně odvahy, energie a porozumění. 

Výtěžek akce "KLOBOUK POMÁHÁ" půjde na podporu rodin, které má energeia o. p. s. v péči., vy nemusíte čekat až na 9. 9. a už teď můžete posílat libovolnou částku na transparentní účet 2401735883/2010 a podpořit dobrou věc. Pomozme jim, ať mohou pomáhat!!! Děkujeme.

S námi jste na jedné lodi a my se na Vás v září těšíme - 
a MOC!!!

image

Akci podporují

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image